608 805 081
kontakt@optimcontrol.pl

O firmie

Nasza firma pod obecną nazwą powstała w 2012r., jednak w branży opakowań działamy od 1993r. Zajmujemy się produkcją opakowań tekturowych i folii stretch. W swojej ofercie handlowej posiadamy również szereg innych produktów pomocnych w pakowaniu i transporcie.

Posiadamy doświadczenie niezbędne do pracy w naszej branży. Za cel nadrzędny od początku stawiamy jakość i zadowolenie klienta. Stale się rozwijamy i poszerzamy park maszynowy aby sprostać innowacyjnym rozwiązaniom na które liczą nasi klienci.


Warto nas wybrać, ponieważ…

  • Dysponujemy szeroką gamą dostępnych opakowań, specjalizujemy się również w wykonywaniu indywidualnych partii pod zamówienia naszych klientów.

  • Szanujemy Wasz czas dbając o to aby towar wyprodukować i wysłać jak najszybciej.

  • Szanujemy Wasze pieniądze aby towar przez nas nadany dotarł w nienaruszonym stanie.

  • Szanujemy Waszą reputację dlatego robimy wszystko aby wyprodukowane przez nas opakowania spełniały wymagania jakościowe. Zdajemy sobie sprawę, że duża część przedsiębiorców zajmuję się sprzedażą wysyłkową i towary muszą być bardzo dobrze zabezpieczone.

  • Dla niezdecydowanych służymy pomocą. Wykonujemy projekty opakowań, doradzamy optymalne rozwiązania aby zachować jakość i zminimalizować koszt związany z zakupem.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Masz wątpliwości związane z tym jaki karton wybrać?

Nie jesteś pewien jego rozmiaru lub materiału z jakiego powinien być wykonany ?

Powierz nam to zadanie !!!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl